O lekarzu

Jestem absolwentką fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Holistyczna opieka okołoporodowa. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej, opiece okołoporodowej oraz fizjoterapii ortopedycznej.

Uczestniczyłam w wielu kursach o tematyce fizjoterapii uroginekologicznej, technikach osteopatycznych w uroginekologii, terapii wisceralnej, terapii nietrzymania moczu, aktywności fizycznej w ciąży oraz po porodzie, terapii rozejścia mięśnia prostego brzucha, treningu mięśni dna miednicy, technikach manualnych w ginekologii i położnictwie, dysfunkcji kompleksu CCAT, suchego igłowania, ultrasonografii i pessaroterapii w fizjoterapii uroginekologicznej, terapii blizny, masażu Shantala, tapingu medycznego u kobiet w ciąży i połogu oraz z zakresu edukacji i poradnictwa seksualnego.
Ponadto brałam udział w warsztatach z zakresu przygotowania do porodu z uwzględnieniem technik relaksacyjnych, podstaw treningu hipopresyjnego oraz technik wspomagających obrót dziecka do porodu.

W swojej codziennej praktyce stawiam na indywidualne podejście do pacjenta, zwracając szczególną uwagę na profilaktykę oraz zwiększanie świadomości moich pacjentów.

Umów wizytę

Weronika Trofimiuk - ZnanyLekarz.pl