Tatiana Fijałkowska – Ratajczak

O lekarzu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. F. Skubiszewskiego w Lublinie. Tytuł specjalisty otorynolaryngologii – chirurga głowy i szyi zdobyłam w 2012 roku egzaminem złożonym w Międzynarodowym Centrum Słuchu i Mowy Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.
Od 2004 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego Chirurgów Głowy i Szyi, a od 2018 członkiem ISIAL ( International Sialoendoscopy Society).
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Oddziale Otolaryngologicznym w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Niewirowicza Staszowie.
Swoją wiedzę stale poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych kursach operacyjnych, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i zagranicą. Odbyłam kursy operacyjne w szpitalach uniwersyteckich w Warszawie, Barcelonie, Grazu, Genewie. W obrębie zawodowych zainteresowań szczególne miejsce zajmują otologia, sialoendoskopia, rinologia, anatomia głowy i szyi oraz laryngologia dziecięca. W 2014 roku otrzymałam tytuł najsympatyczniejszego lekarza oddziału otolaryngologicznego.

Umów wizytę

Tatiana Fijałkowska - Ratajczak - ZnanyLekarz.pl