Łukasz Ciastoń

O lekarzu

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie odbywam specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Onkologii Ginekologicznej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu dzielę się także swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wydziału Lekarskiego.

W gabinecie zajmuję się między innymi prowadzeniem ciąży, kontrolnymi wizytami ginekologicznymi wraz z cytologią, diagnostyką infekcji pochwy, diagnostyką nieprawidłowych krwawień macicznych, diagnostyką i leczeniem niepłodności, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, zakładaniem wewnątrzmacicznych wkładek antykoncepcyjnych, diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu, diagnostyką patologicznych zmian narządów rodnych czy kwalifikacją pacjentek do zabiegów operacyjnych.

Do moich głównych zainteresowań należy diagnostyka i leczenie niezłośliwych i złośliwych nowotworów w obrębie jajnika, trzonu macicy i szyjki macicy (w tym mięśniaki i torbiele jajnika). W swojej pracy duży nacisk kładę na stosowanie technik laparoskopowego leczenia zmian nowotworowych.

Umów wizytę

Łukasz Ciastoń - ZnanyLekarz.pl