Katarzyna Wójcicka-Marzec

O lekarzu

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od momentu rozpoczęcia specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii związana z Kliniką Ginekologii Operacyjnej Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Ginekologicznej przy ul. Polnej 33 w Poznaniu. Regularnie pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz na Izbie Przyjęć.
W swojej pracy zawodowej nieustannie dąży do zdobywania nowych kwalifikacji praktycznych. Ukończyła kilkanaście kursów specjalistycznych i szkoleń z zakresu położnictwa i ginekologii.
W roku 2018 obroniła rozprawę doktorską (tematem rozprawy doktorskiej jest odpowiedź immunologiczna u pacjentek w wybranych nowotworach narządów płciowych kobiety).
Posiada Certyfikaty Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w Położnictwie i Ginekologii, leczenia i diagnostyki chorób sutka oraz wykonywania operacji plastycznych i rekonstrukcyjnych narządów płciowych kobiety.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Zajmuje się diagnostyką pacjentek dorosłych i młodzieży. Sprawuje kompleksową opiekę nad pacjentką w ciąży oraz w zakresie badań ginekologicznych, diagnostyki zmian onkologicznych, USG piersi, konsultacji specjalistycznych.
Szczególe zainteresowania obejmują leczenie operacyjne, zabiegi położnicze i chirurgii małoinwazyjnej.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych warsztatach, kursach i wykładach. W codziennej pracy stawia na rzetelnie przeprowadzone porady, badania w komfortowej atmosferze oraz zapewnienie pacjentce bezpieczeństwa i indywidualne podejście do potrzeb kobiety.

Umów wizytę

Katarzyna Wójcicka-Marzec - ZnanyLekarz.pl