Adrian Mruczyński

O lekarzu

Lekarz w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie odbywam specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Polnej 33. Jednocześnie w Szpitalu tym pełnię dyżury w obrębie Sali Porodowej i Izbie Przyjęć.
Jako lekarz-rezydent udoskonalam swoja wiedzę podczas szkoleń w zakresie diagnostyki, leczenia schorzeń położniczych, ginekologicznych. Wśród moich zainteresowań można wyróżnić przeprowadzanie mało inwazyjnych metod operacyjnych (laparoskopia, histeroskopia), zabiegi klasycznej chirurgii ginekologicznej oraz leczenie zaburzeń statyki żeńskiego narządu rodnego. Zajmuję się również opieką nad kobietą ciężarną, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, diagnostyką zaburzeń miesiączkowania, oceną płodności, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych.

Umów wizytę

Adrian Mruczyński - ZnanyLekarz.pl