Pakiety

W Gabinety Młyńska 16 nadrzędną wartością jest dla nas holistyczne podejście do pacjenta. Każda osoba przekraczająca nasz próg jest dla nas strukturą złożoną z wzajemnie zależnych od siebie i współpracujących ze sobą narządów i układów. Zgodnie z tym tokiem rozumowania, od samego początku naszej działalności postanowiliśmy wprowadzić do oferty pakiety medyczne, czyli komplety badań dostosowane do wieku, płci, stanu zdrowia i poziomu aktywności fizycznej. Pozwolą one Państwu na poddanie się badaniom i konsultacjom z wybranej dziedziny podczas jednej wizyty, zapewniając kompleksową ocenę stanu zdrowia przez niezbędnych specjalistów i dużą oszczędność czasu.

W Gabinety Młyńska 16 wierzymy, że najcenniejszym, co możemy podarować drugiemu człowiekowi, jest wsparcie w dążeniu do zdrowia. Pakiet medyczny to wspaniały podarunek dla naszych najbliższych, będący dowodem troski i dbałości o ich zdrowie.

Zapraszamy do konsultacji z pracownikami Gabinety Młyńska 16, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni pakiet, a następnie wręczą Wam spersonalizowane zaproszenie do naszej placówki w formie eleganckiego voucheru.

Do zobaczenia w gabinecie!